Výživový seriál! Díl č. 7 Ovoce při hubnutí?

Výživový seriál! Díl č. 7 Ovoce při hubnutí?

Další díl výživového seriálu!

👉„Jablko jen dopoledne!“ „Banán večer neexistuje!“ (Přibereme?!)

Mýtus: jedení ovoce jen dopoledne, je bohužel stále živý a mnoho lidí se jím řídí. To, že si dáme ovoce ráno, na oběd, nebo večer, je našemu tělu jedno. 
Nerozpozná, jestli je 20:00 nebo 7:00. Proto, pokud se snažíte zhubnout, jste v nějakém režimu, nemusíte omezovat ovoce!
🍉🍒🍓 Ovoce je fajn! Plné vitamínů, minerálů a tělu prospěšných látek. Ano, obsahuje sice jednoduché cukry, ale není to nic, čemu bychom se měli vyhýbat, jako čert kříži!
Večer si jako dezert ovoce dejte klidně taky. Je ale důležité, hlídat množství, protože pokud sníte navíc jen tak pět banánů, dostane vás to už do docela velkého kalorického nadbytku a cukry se pak snadněji uloží do tukových buněk.

🍎🍏🍊 Příroda nás teď bohatě obdarovává a byla by škoda, nechat si ujít takové sladké, zdravé, letní skvosty. Navíc, pokud se chystáte na cesty, dovolenou a víte, že by ovoce cestu nepřežilo, je fajn, vzít si s sebou např lyofilizované ovoce naší řady NABÍJEČKA https://www.legracie.cz/kategorie-produktu/snack-to-go/ , kdy jsou veškeré vitamíny a minerály zachovány. Ovoce je akorát speciální metodou lyo zbavené vody, ale to na chuti vůbec neubírá, vše ostatní zůstává. 😊❤️